درباره ما


  فروشگاه اینترنتی الو باما

  فروشگاه اینترنتی الوباما در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و تلفنی برای تمامی شهروندان، در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر از ابتدای سال 1397 شروع به فعالیت نمود.

  شما می توانید از فروشگاه الوباما از طریق سایت، اَپلیکیشن و تماس تلفنی با شماره 0513139 خرید داشته باشید.

  پیشرفت علم وتکنولوژی وافزایش امکانات و شکل گیری زندگی مدرن باعث ضیغ وقت گردیده ،از طرفی نیازافراد به سرعت بیشتردر انجام امور روزانه وازجمله خرید که یکی از پردغدغه وزمان برترین کارهای روزمره است احساس نیاز به خرید غیرحضوری را ایجاد کرده. اینک به لطف فضای مجازی تحولی در صنعت خرده فروشی ایجاد شده و ایجاد فروشگاه های اینترنتی را بدنبال داشته است. که با گردآوری تمام کالاهای مورد نیاز مشتریان به صورت آنلاین موجب سهولت خرید، صرفه جویی در وقت ، کاهش ایاب و ذهاب و در نهایت کاهش هزینه های خرید را بدنبال داشته است.

  در خرید اینترنتی علاوه بر حذف بسیاری از هزینه های خرید حضوری بسیاری امتیازات دیگر را نیز بدنبال دارد:


  سیستم کسب درآمد الوباما

  شما میتوانید در صورت رضایت از خدمات ، قیمتها و تخفیفات سایت الوباما دوستان و بستگان خود را نیز جهت خرید به این سایت معرفی نموده و علاوه بر دریافت پاداش معرف از خرید آنها نیز پاداش بازاریابی دریافت کنید. شما نه تنها از خرید دوست معرفی شده خود بلکه از خرید دوستان معرفی شده توسط دوست خود نیز پاداش خواهید گرفت . این پاداش تا سه سطح معرف ادامه خواهد داشت. مکانیزم پاداش معرف و پاداش بازاریابی در فروش اینترنتی سایت الوباما و روش محاسبه پاداش به شرح ذیل می باشد.

  فروشگاه های اینترنتی نیز مانند هایپرمارکت ها به سرعت درحال افزایش بوده و هر روز شاهد ظهورنامهای جدید و حذف بسیاری از فروشگا های قبلی بوده و هستیم . آنچه موجب بقا و دوام در این بازارسخت و رقابتی خواهد شد عبارت است از : کیفیت کالا و خدمات ، تنوع کالا ، قیمت مناسب، جشنواره ها و پروموشن های فروش ، سرعت و دقت درتحویل کالاو خدمات واز همه مهمتر حسن برخورد کارکنان که نهایتا رضایت مندی و حمایت مشتری به دنبال داشته وموجب تداوم و توسعه ما خواهد بود . ما به تجریه ، تخصص و تعهد همکارانمان ایمان داشته و به پشتوانه همین اعتقاد برای ارائه خدمتی نوین به همشهریان و هموطنان پای در این عرصه نهاده ایم . امیدواریم تا باکسب رضایتمندی و حمایت هرچه بیشتر شما مشتریان اعتلای نام الوباما را شاهد باشیم .


  مدیرعامل و صاحب امتیاز نماد:

  سید محمد جواد تقی زاده خیر آبادی