قوانین و مقررات سایت


  فروشگاه اینترنتی الو باما

  فروشگاه اینترنتی الو باما در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی شهروندان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر در سال 1397 شروع به فعالیت نمود.

  شرایط و قوانین خرید ازفروشگاه اینترنتی الوباما

  شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات جهت استفاده بهينه از خدمات سایت الوباما : نگارش 26/12/96

  ورود کاربران به وب‏‌سايت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط الوباما به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات الوباما است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين الوباما از سوي کاربر است.

  توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي الوباما منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کنندگان بوده و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر می باشد . چنانچه در قوانين ، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي الوباما تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

  مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است نسبت به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات الوباما اقدام می نماید. کاربر مسئول صحت اطلاعات مربوط به خود و همچنین حفظ محرمانگی نام و رمز عبور کاربری خود بوده و تمامي مسئوليت فعاليت‌‏هايي که تحت حساب کاربري و يا رمز ورود انجام مي‏‌پذيرد به عهده کاربراست.

  پس از تکمیل ثبت نام به همراه کد فعال سازی کد کاربری نیز برای کاربر ارسال خواهد شد که در مکانیزم های کد معرف و محاسبه پاداش های مربوط مورد استفاده خواهد بود .

  درصورتیکه اکانت مشتری طی مدت 3ماه هیچ تراکنشی نداشته کد کاربری مربوطه راکد شده و پاداشهای اکانت صفر خواهد شد .قبل از راکد شدن کد کاربری اطلاع رسانی طی 2 مرحله از طریق پیامک به شماره همراه مشتری انجام خواهد شد.

  هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات الوباما استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به الوباما ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که الوباما به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) یا تلفنی به درخواست شما پاسخ داده و جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي مورد تقاضا براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد.

  الوباما به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند. الوباما متعهد است در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شما از سايت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت الوباما، شما رضايت خود را از اين سياست اعلام میدارید. الوباما خود را ملزم به رعايت حريم شخصي کاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طريق کانال‏‌هاي ارتباطي ذکر شده با ما در ميان بگذاريد.

  همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات الوباما، مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و کپي داده‌ها و کليه محتواي توليد شده توسط الوباما جزئي از اموال الوباما محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار الوباما است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي ، حق پيگرد قانوني را براي الوباما محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از درگاه های ايجاد شده توسط الوباما و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار الوباما بوده وهرگونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداري و استفاده از ليست محصولات، مشخصات فني، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سايت الوباما و يا هر يک از خدمات و يا مطالب، دانلود يا کپي کردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده کاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و کليه اين حقوق به صراحت براي الوباما محفوظ است. کليه محتويات سايت الوباما شامل قانون حق تکثير شده و به سايت الوباما تعلق دارد.

  مشتریان الوباما میتوانند در24 ساعت شبانه روز و در7 روز هفته وارد سایت شده و سفارش‌‏گذاري نمایند. درسفارش نحوه و زمان تسویه و زمان و محل تحویل توسط مشتری (کاربر) مشخص میگردد. پس از نهایی شدن سفارش توسط مشتری پیامک دریافت سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد. الوباما همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را خواهد داشت . با وجود اين، در صورت هرگونه تغییر درفاکتور هماهنگی لازم با مشتری به عمل خواهد آمد. مشتری میتواند تا قبل ازبازشدن سفارش توسط الوباما نسبت به تغییرات لیست سفارش خود اقدام نماید ولی بعد از آن و قبل از ارسال کالا در صورت نیاز به تغییر بایستی با مرکز پاسخ گویی الوباما تماس برقرار نماید. در نظر داشته باشید درصورت افزایش تعداد کالا یا اضافه نمودن کالای جدید به سبد خرید ، اقلام تغییر یافته با قیمت و تخفیفات بروز محاسبه خواهد شد. پس از نهایی شدن تغییرات توسط مشتری پیامک دریافت تغییرات برای مشتری ارسال خواهد شد.

  کاربر بایستی هنگام ثبت نام اطلاعات صحيح خود را به طور کامل وارد نماید.بديهي است درصورت ثبت اطلاعات ناقص يا نادرست مسئولیت عدم امکان تحویل و اطلاع رسانی و هماهنگی های مورد نیاز به عهده مشتری خواهد بود.

  کالاهای سریع الفساد ، فرآوری شده ،قطعه بندی شده ، انجمادی و پروتئینی فقط در شرایط ذیل قابل مرجوعی است.

  در صورتی که پرداخت انجام شده باشد ، وجه کالای برگشتی پس از هماهنگی توسط الوباما به حساب مشتری واریز خواهد شد

  سايت الوباما ممکن است داراي لينک‏‌هايي به سايت‌هاي ديگر باشد. اين سايت‏‌ها تحت کنترل الوباما نيستند و سايت الوباما هيچ مسووليتي در قبال محتويات اين سايت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لينک‏‌هاي ديگري که ممکن است در اين سايت‏‌ها باشد ندارد. سايت الوباما اين لينک‏‌ها را براي سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک‏‌ها به معني تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. سايت‏‌هايى که در آگهي‏‌ها يا صفحه‏‌هاي سايت الوباما لينک مي‏‌شوند را افرادي خارج از الوباما اداره مي‌کنند، بنابراين سايت الوباما نمي‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق مي‏‌کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالي وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل‏‌هاي مخرب ديگر که مي‌تواند ناشي از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فايل‏‌هاي متعلق به سايت‏‌هاي لينک شده در سايت الوباما باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

  الوباما نهايت تلاش و دقت را در راستاي ارائه تمامي سرويس‌‏هاي خود می نماید و به منظور توليد محتوا از منابع و مراجع اصيل و نيز شرکت‏‌هاي سازنده محصولات استفاده مي‏‌کند. لازم به ذکر است الوباما تضمين نمي‏‌کند که توصيفات محصول و يا ديگر مطالب مندرج در سايت عاري از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط الوباما داراي هر گونه مغايرت با اطلاعات درج شده در سايت است تنها راه حل، برگشت کالا با رعایت قوانین درج شده می باشد.

  وب ‏‌سايت الوباما هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌هاي سايت خود و يا لينک‏‌هاي مرده نمي‌‏پذيرد. سروﻳس‌‏هاي سايت آن‏گونه که هست ارائه مي‏‌شود و سايت الوباما تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که مي‌تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انساني، مشکلات اينترنتى، خرابي تجهيزات کامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

  سايت الوباما ممکن است داراي سرويس‌‏هايي با قابليت مشارکت عمومي موسوم به سرويس‌‏هاي جمعي، همچون اتاق گفتگو، تابلوي اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏هاي خبري، شبکه دوستان و سرويس‏‌هاي ديگري باشد که براي تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومي مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصي مثل شبکه خصوصي دوستان) ارائه مي‏‌شوند. شما توافق مي‏‌کنيد که از اين سرويس‏‌هاي جمعي، فقط براي ثبت، ارسال و دريافت پيام‏‌هايي استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

  سياست قيمت‌‏گذاري در الوباما مبتني بر اصول مشتري مداري و احترام به حقوق مصرف کننده است. قيمت‏‌هاي ارائه شده براي کالاها در الوباما قيمت‏‌هاي خرده فروشي است که غالباً توسط توليد‏کننده و يا تامين‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعيين شده است و ساير کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنين کالاهاي مشابه در بازار تعيين قيمت مي‌‏شوند.

  الوباما هیچ نقشی در تولید و بسته بندی کالا نداشته و کلیه مسئولیت های مربوطه به عهده شرکت های تولید کننده و وارد کننده بوده و در صورت بروزهرگونه اشکال و مغایرت فقط وجه کالا برگشت داده شده و سایر مسئولیت ها و خسارت های احتمالی به عهده تامین کننده یا واردکننده کالا خواهد بود.

  ارسال کالا در بازه های زمانی تعیین شده و در محدوده تعیین شده رایگان بوده و در صورت تغییر سیاست به اطلاع مشتری خواهد رسید . در صورت درخواست مشتری نسبت به ارسال فوری هزینه مربوطه طبق تعرفه اعلام شده درسایت درفاکتور مشتری لحاظ و محاسبه خواهد شد.

  امضاء رسید تحویل کالا توسط مشتری به منزله دریافت کلیه اقلام به صورت کامل و سالم می باشد . در صورت هرگونه نواقص و اشکال در کالای ارسالی ، بایستی موارد در رسید قید گردد.

  الوباما در هيچ نقطه‏‌اي از کشور نمايندگي فروش و يا خدمات پس از فروش ندارد و کليه سرويس‌‏ها، تراکنش‏‌هاي مالي و خدمات قابل ارائه از طريق دفتر مرکزي پردازش مي‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفي از اين دست، مراتب را جهت پيگرد قانوني به روابط عمومي الوباما اطلاع دهيد.

  تمامي شرايط و قوانين مندرج ، در شرايط عادي قابل اجرا بوده و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهريه مانند سیل ، زلزله ، طوفان و ... ممکن است الوباما نتواند خدمت مورد انتظار مشتری را ارائه نماید. بدیهی است در اولین فرصت پس از برطرف شدن شرایط مذکور ارائه خدمات یا برگشت وجه انجام خواهد شد .